ZLEĆ TO PROFESJONALISTOM

POKAŻ SIĘ W SIECI Z DOBREJ STRONY!

Przenieś swoje biuro do internetu i zwiększ zasięg swoich usług.

STRONY WWW, SKLEPY INTERNETOWE

Strona wizytówka

Najprostsza strona internetowa będąca wizytówką Twojej firmy w sieci. Zawiera kilka podstron w tym galerię i formularz kontaktowy.

Sklepy internetowe

Sprzedawaj swoje produkty w sieci. To nic trudnego! Tworzymy stronę wizytówkę Twojej firmy rozbudowaną o moduł sprzedaży. Dodawaj swoje produkty do sklepu online i zwiększ swoją sprzedaż.

strony z panelem zarządzania

Strona wizytówka doposażona w panel zarządzania treścią co umożliwi Ci edycję danych bez znajomości języka w którym strona została napisana.

sklepy zintegrowane z ERP

Sklep internetowy połączony z Twoim programem magazynowym usprawni sprzedaż i zminimalizuje koszty.

dlaczego warto mieć swoją stronę?

Oczywiście że warto!

Strona internetowa w sieci jest wizytówką Twojej firmy dzięki której łatwiej dotrzesz do nowych klientów. Dzięki stronie internetowej możesz zwiększyć zasięg swojej działalności pozyskując nowych klientów z obszarów oddalonych od Twojej siedziby. Przecież wszystkie ważne rzeczy i informacje o swojej działalności będziesz miał zamieszczone na własnej wirtualnej tablicy, czyli stronie www.

Responsywność to nic innego jak dopasowanie elementów strony internetowej do każdej rozdzielczości. Dlatego każde zdjęcie czy też tekst są zależnie od rozdzielczości urządzenia na którym jest wyświetlana strona, rozciągana i układana tak by była przejrzysta i czytelna.

Sklep internetowy może mieć swój własny “magazyn” lub pobierać wszystkie niezbędne dane z innego programu do zarządzania magazynem. Dlaczego warto połączyć swój sklep z zewnętrznym programem ? Wszystkie istotne zmiany robisz w programie zarządzania magazynem w którym wystawiasz również faktury sprzedaży. My tylko importujemy rzeczy z tego programu i wyświetlamy w sklepie internetowym. Nie musisz dodawać nowych pozycji w dwóch miejscach lub też aktualizować ich zmian.

Wszystko się szybko zmienia dlatego warto przeprowadzać aktualizację, dzięki którym nasza strona jest bezpieczniejsza i nadal szybko się ładuje.

Masz pytania lub pomysł? NAPISZ DO NAS

To proste! Postępuj według wytycznych zawartych poniżej. Czekaj na naszą odpowiedź.


Wypełnij formularz obok

Wypełnij formularz obok. Załącz wymagane pliki, wprowadź wszystkie informacje oraz zaznacz co potrzebujesz.

Wycena projektu

Po uzyskaniu niezbędnych informacji, prześlemy wycenę. Po akceptacji rozpoczniemy przygotowywanie projektu.

Zatwierdzamy i realizujemy zlecenie

Zatwierdzamy ostateczną wersję projektu i zaczynamy realizowanie zamówienie.

Zobacz także:

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie
Programowanie
Programowanie
Grafika
Grafika